درباره درودگر

فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار بیشتر بدانیم

فروشگاه درودگر با هدف ایجاد یک مرکز تخصصی معرفی، بررسی و فروش رنگ و ابزار در حوزه صنایع چوب ایجاد شده است. کلیه محصولات ارائه شده توسط فروشگاه درودگر قبلا توسط کارشناسان و استادکاران مجموعه، به صورت عملی امتحان می گردند.

در بسیاری از موارد به آزمون های عملی و کاربردی محصولات اکتفا نمی شود؛ بنابر برای اطمینان از کیفیت محصول و راستی آزمایی ادعاهای کیفی تولید کننده، محصول مورد نظر جهت انجام آزمون های استاندارد به مراکز آزمایشگاهی معتبر و مستقل ارسال می گردند و گزارش نتایج توسط کارشناسان درودگر با استاندارد های روز دنیا مقایسه شده و پس از حصول اطمینان از کیفیت، محصول مورد نظر در ویترین فروشگاه قرار می گیرد.

فروشگاه اینترنتی رنگ ابزار درودگر

هدف ما در فروشگاه درودگر در درجه اول شناخت نیاز مشتری، راهنمایی و کمک برای انتخاب محصول درست با هزینه بهینه است. در همین راستا کارشناسان ما از طریق تلفن، واتساپ و سایر شبکه های اجتماعی ضمن ایجاد ارتباط پایدار با مشتریان، با شکیبایی کامل آماده پاسخگویی هستند.

این پاسخگویی شامل راهنمایی کامل و ارائه راهکار در زمینه های مختلف صنایع چوب مانند: نحوه آماده سازی زیرکار چوب، انتخاب پرایمر یا اشباع کننده مناسب، انتخاب پوشش نهایی، نحوه اجرا، انتخاب ابزار مناسب و غیره است؛ حتی در مواردی که محصول یا خدمات مورد نظر در ویترین فروشگاه درودگر وجود نداشته باشد.

ما بر این اعتقادیم که انتخاب ابزار و پوشش مناسب چوب در کنار هنر دستان توانمند صنعتگران صنایع چوب منجر به ساخت مصنوعات چوبی با کیفیت و خلق آثار هنری چوبی ماندگار می شود و در نهایت پویا تر شدن چرخه اقتصادی این حوزه را به دنبال خواهد داشت.

امتیاز

تماس با ما